Zadaszenia tarasów

Taras to serce domu, to miejsce spotkań i spokojnego wypoczynku lub dobrej zabawy. Schronienie, gdzie można zapomnieć o życiu codziennym i rozkoszować się chwilą. A może wręcz przeciwnie, czy nie jest miło popracować na tarasie? Bez względu na sposób wykorzystania warto zadbać, by zadaszenie tarasu okazało się solidną i godną zaufania konstrukcją. Wykonujemy zadaszenia z drewna klejonego w technologii BSH i KVH. Troszczymy się o każdy szczegół, dlatego kiedy już taras zostanie odpowiednio zadaszony, zabezpieczamy konstrukcje impregnatami najwyzszejj jakości firm takich jak Osmo, Rubio, czy Remmers, dzięki czemu produkt jest odporny na każdą pogodę, a ty możesz cieszyć się długotrwałością swojej cichej kryjówki!

Pergole drewniane wolnostojące

Czy to słońce czy to mżawka, miło jest usiąść na zewnątrz i cieszyć się świeżym powietrzem. Pergola wolnostojąca na taras, do ogrodu czy na patio to dokładnie to, co pokochaliście! Klimatyczne miejsce do spotkań z rodziną i przyjaciółmi pod zadaszeniem nawet w najbardziej upalne dni. Kto jeszcze korzysta? A raczej co? Wyposażenie ogrodowe pod pergolą deszczu się nie boi! Pergola ochroni ławeczki, fotele ogrodowe czy inny sprzęt tarasowy przed kaprysami pogody! Dodatkowo konstrukcja cechuje się dużą wytrzymałością dzięki technologii klejenia drewnianej konstrukcji BSH i KVH!

Wiaty samochodowe

Coś co potrzebuje twoje auto! Solidna ochrona przed deszczem, gradem czy śniegiem! Wiata garażowa to bardzo ważny element wyposażenia. To dzięki niemu możesz uchronić swoje auto czy wszelkiego rodzaju sprzęt przed korozją. Kształt i rozmiar wiaty dostosowujemy do indywidualnych potrzeb! Istotny jest również rodzaj materiału. Zadaszenie szkłem, poliwęglanem litym czy komorowym, a może blacha na rąbek? Przy wykonaniu nasz zespól dba o każdy szczegół. Konstrukcje zabezpieczamy impregnatami firm Osmo, Rubio i Remmers. Długotrwała wiata samochodowa, która spełni Twoje oczekiwania. Zadbaj o swoje auto zapewniając mu wytrzymałe zabezpieczenie na długie lata!

Domki narzędziowe

Czy to w domu prawdziwego majstra czy złotej rączki domek narzędziowy zawsze okaże się przydatny! Nie wiesz już gdzie chować kolejne narzędzia? Stos przyrządów ogrodowych czy garażowych zwala się na głowę? Domek ogrodowy to idealne rozwiązanie! Pojemny i kompaktowy składzik pomoże zorganizować Ci twoje rzeczy, które dotąd nie miały swojego miejsca lub co chwila się gubiły! Donice, zestaw do grilla, drewno do kominka, kosiarka czy skrzynki z narzędziami! Wykonany z drewna oraz zabezpieczony wysokiej klasy impregnatami o zadaszeniu szklanym, poliwęglanowym lub blaszanym! Odporny na pogodę, zewnętrzny domek ogrodowy to coś, czego z pewnością potrzebują Twoje narzędzia!

Drewniane pergole tarasowe

Jeśli chcesz zwiększyć przyjemność i komfort przebywania w przestrzeni tarasowej, pergole drewniane będą idealnym rozwiązaniem. To wyjątkowo praktyczna i zarazem estetyczna forma zadaszenia, która umożliwia spędzanie chwil na tarasie nawet w deszczowe dni. Dzięki niej maksymalnie wykorzystasz i wydłużysz czas przebywania na świeżym powietrzu, a jednocześnie wzbogacisz otoczenie o atrakcyjną i uniwersalną dekorację. Dostarczamy bowiem wyłącznie designerskie i spójne z otaczającą przestrzenią obiekty.
Wykonywane przez naszą firmę pergole tarasowe stanowią skuteczne zabezpieczenie przed intensywnymi promieniami słonecznymi i deszczem. Dzięki temu można zapomnieć o odwoływaniu grilla czy spotkania pod chmurką z bliskimi, gdy zapowiada się gorsza pogoda. Nasze konstrukcje pozwalają na przyjemne spędzanie czasu koło domu nawet w trakcie opadów i upałów. Pergole drewniane produkujemy z różnych gatunków – zarówno standardowych, jak i bardziej nietypowych (np. drewno egzotyczne). Oferujemy je wraz z montażem – głównym obszarem naszej działalności jest Kraków, jednak świadczymy usługi także w pobliskich miejscowościach.

Altany ogrodowe z drewna egzotycznego

Innym elementem składającym się na architekturę przestrzeni zewnętrznych są altany ogrodowe. To odrębne obiekty, które nie przylegają bezpośrednio do nieruchomości, jednak ich przeznaczenie jest analogiczne do pergoli. Podobnie jak one, zapewniają ochronę przed czynnikami zewnętrznymi poprzez zadaszenie zabezpieczające przed opadami deszczu czy śniegu, a także ewentualne ściany ograniczające podmuchy wiatru.
Nasze altany drewniane są zaprojektowane z naciskiem na funkcjonalność i estetykę. Spójne wizualnie z otoczeniem, praktyczne w użytkowaniu i trwałe, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wykonujemy je w dowolnym stylu – służymy wsparciem niezależnie od tego, czy preferujesz nowoczesny, klasyczny, czy jakikolwiek inny design. Jeśli więc interesują Cię wysokiej jakości altany ogrodowe na terenie stolicy Małopolski, jaką jest Kraków, skorzystaj z naszej oferty!