Bezpieczne, wytrzymałe i atrakcyjne schody

Niezależnie od wybranego typu nasze schody drewniane łączą walory estetyczne z praktycznymi – ładnie wyglądają, a przy tym są użyteczne. Z uwagi na staranną selekcję materiałów, z których je wykonujemy, wykazują wysoką wytrzymałość na eksploatację – są odporne na ścieranie, uderzenia mechaniczne czy oddziaływanie czynników zewnętrznych. Tworzymy nasze schody z drewna z myślą o wielopokoleniowym zastosowaniu – to wyposażenie na lata, które pomimo upływu czasu zachowuje swoje właściwości wizualne i funkcjonalne. Zajmujemy się ich projektowaniem, realizacją i wykończeniem, a zasięg naszej działalności obejmuje Kraków oraz przyległe miejscowości.
Wykonujemy wyłącznie solidne i stabilne konstrukcje, których parametry precyzyjnie dobieramy pod kątem indywidualnych wymagań klienta oraz miejsca montażu. Przeprowadzamy dokładne pomiary i konsultacje, aby jak najlepiej zaplanować prace i możliwie szybko zakończyć inwestycję. Działamy sprawnie, a przy tym profesjonalnie i elastycznie, dostosowując realizację przedsięwzięcia do ściśle określonych kryteriów.
Zdajemy sobie sprawę, że schody powinny być estetyczne i trwałe, ale też ergonomiczne, dlatego przykładamy dużą wagę do wygody ich użytkowania. Dbamy o to, żeby stawiane na nich kroki były maksymalnie pewne, dlatego stosujemy rozwiązania antypoślizgowe, a w razie potrzeby montujemy również poręcze czy barierki. Na osiągnięcie oczekiwanych rezultatów pozwalają starannie dobrane wymiary i odpowiedni kąt nachylenia stopni. Kraków jest głównym obszarem świadczonych przez nas usług, jednak służymy wsparciem także klientom z innych regionów Małopolski.

schody duże

Schody na beton

Tradycyjne choć wcale nie nudne rozwiązanie. Schody na beton wciąż mogą zaskakiwać i przyciągać swoją elegancją i wdziękiem. Urozmaicają wystrój wnętrza i tworzą bezpieczną i stabilną konstrukcję w domu. Ważne, by pamiętać, że schody te wykonuje się już na wczesnym etapie budowy razem z postawieniem ścian. Schody te, tworzą stopnie ułożone na przygotowanej wcześniej podstawie betonowej . Co więcej, mogą wzbogacić przestrzeń o dodatkową powierzchnię. Kolejna półka, a może klimatyczny obraz na klatce schodowej .

Schody samonośne

Nowoczesne schody samonośne doskonale wpasują się w każdą aranżację domową. Ich minimalistyczny charakter oraz prostota przekonują coraz więcej osób! Schody te montuje się do belek nośnych opierających się na podłodze, stropie czy ścianach lub bezpośrednio do ściany. Gładkie schody dywanowe, a może odrobina szaleństwa w postaci schodów półkowych ?Schody samonośne wykonujemy w różnych formach. Stopnie mogą być zabiegowe, wachlarzowe czy proste. Co więcej? Metraż to już nie problem! Dzięki tej konstrukcji zyskujemy dodatkową przestrzeń pod schodami! W którym domu nie brakuje schowka na przyrządy domowe, drobnej szafki czy kącika dla zwierzaka? Warto pamiętać również o pasującej balustradzie, która nie tylko wypełni wnętrze, ale również zapewni bezpieczeństwo! Szklana czy drewniana, a może jeszcze inna?

schody małe
małe schody

Schody metalowe

Niezawodne schody metalowe! Jakże klimatyczne i jakże plastyczne! Schody metalowe z łatwością odnajdą się w każdego typu aranżacji. Czy to surowe studio, czy ciepły, domowy kąt. To właśnie schody metalowe nadają charakteru! Elementy schodów, w tym również stopnie, wykonywane są ze spawanych części metalowych, dzięki czemu konstrukcja zyskuje wytrzymałość i stabilizację. Inspiracje są nieograniczone! Schody te można formować na wiele sposobów, dzięki czemu nigdy się nie znudzą! Prosta konstrukcja, ciekawy zygzak czy wzór wycinany laserowo? Do tego jeszcze ozdobna balustrada! Schody metalowe nadają się zarówno do wnętrza jak i na zewnątrz!